Ünlü İsimler Buz Gibi Suya Atladı

Red Bull Kar Havuzu 2021’in merakla beklenen filminin çekimleri Uludağ Kayak Merkezi’nde sosyal mesafe kurallarına uygun olarak seyirci katılımı olmadan yapıldı.  Yarışmacıların özgün ve eğlenceli kostümleriyle katıldığı çekimlerde 6 ünlü sima kıyasıya yarıştı.

Yarışmacılar arasında, Survivor’la tanınan Nisa Bölükbaşı, Barış Murat Yağcı, ünlü Youtuber Orkun Işıtmak, Ralli pilotu Doğan Kabak, seyahat yazarı Kerimcan Akduman, espor dünyasının ünlü ismi Cantuğ ‘UNLOST’ Özsoy katılım sağladı. Katılımcılar kar pistinde, unicorn’dan zürafaya, köpek balığından ralli aracına ve paraşüte kadar çeşitli kostümlerle -10 derece havada buz gibi suyla dolu havuza daldı.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın performans gösterdiği Red Bull Kar Havuzu 2021’de, ikiliye “Red Bull Kar Havuzu’nda buz gibi suya atlamak zor mu?” sorusuna Yağcı, “Elbette, ancak benim için mutlaka denenmesi gereken deneyimlerden biriydi. Bugün burada olduğum için çok mutluyum.” açıklamasını yaptı. Bölükbaşı da, “Red Bull Kar Havuzu daha önce katıldığım yarışma gibi, 5 ay sürse denemeye razıyım.” şeklinde konuştu.

Performansın yanı sıra yaratıcılığın da sonuçlar üzerinde bir o kadar etkili olduğu yarışmanın jürisinde ise; Red Bull sporcusu Kübra Dağlı ile Red Bull Türkiye Instagram hesabı takipçileri arasından seçilen 2 kişi katılım sağladı. Sunuculuk rolünü ise Var Böyle Tipler içerikleri ile tanınan yaratıcı isim Kıvanç Talu gerçekleştirdi.

Birbirinden renkli ve cesur katılımcılar aynı zamanda özgün kostümleriyle unutulmaz birer performans sergiledi. Red Bull Kar Havuzu filmine konu olan yarışmada birinciliği, katılımcılar arasındaki tek kadın olan Nisa Bölükbaşı elde etti. İkinci isim Doğan Kabak, üçüncü isimse Orkun Işıtmak oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.