Umutların Asteroidi Pandora Burçlarda

Pandoranın kutusu, Tanrıların insanlığa bir hediyesi olarak geçmektedir. Bütün tanrılar kendilerinden birer parça koyup kutuyu kapatmışlardır. Böylece insanların çıkış noktalarını, tanrısal yanlarını oluşturmuşlardır. Her şey bitti dediklerinde; tanrılar, hala bir şansın var demişlerdir. Yardım ellerini Pandora ile göndermişlerdir. İşte bu tanrıların yardımını hissettiğimiz, o gücü bulduğumuz konuları da Pandora ile keşfediyoruz. Pandora burçlarda ise şu şekilde tanımlanabilmektedir:

Pandora Koç burcunda

Kişinin umutları, kendindedir. Tanrısal yanı kimliğindedir. Cesaretinde, attığı ilk adımda, dış görünüşünde, liderliğinde, aktiflikte saklıdır. Bu kişiler attıkları, başladıkları işlerde başarıyı da beraberinde getirirler. Ayrıca, erkekler tarafından da şanslarını bulabilirler.

Pandora Boğa burcunda

Bu kişilerin bereket enerjisi bulunmaktadır. Özellikle ellerindeki parayı büyütüp, bollatmayı çok iyi bilmektedirler. Sahip oldukları, kazandıkları malları genişletme açısından tanrıların güçlerini almışlardır. Özellikle kadın figürleri ile de şansları, umutları artmaktadır.

Pandora İkizler burcunda

İletişimi, kardeşleri, yakın arkadaşları, kuzenleri tarafından tanrının desteğini hissedebilirler ve umutlarını bu kişilerden bulabilirler. Yazınsal alanlar, kitaplar, iletişim konularda şanslı ve başarılı olma şansları harita da destekliyor ise yüksektir.

Pandora Yengeç burcunda

Bu kişilerin şansı genelde aileleri, anneleri olabilir. Mutlulukları, huzur buldukları, umut doldukları genelde aile ortamındandır. Şansları, aileleridir. İşlerini açabilecek, halledebilecek, tanrısal desteği ailelerinden görebilirler.

Pandora Aslan burcunda

Bu kişilerin şansı çocukları, hobileri, yaratıcılıkları, sanata olan yetenekleri olabilmektedir. Aynı zamanda aşktan yana, sevgili olduğu kişiler tarafından yüzü gülebilir. Bu alanlarda tanrıların desteklerini hissedebilirler.

Pandora Başak burcunda

Bu kişiler şansı, sadık oldukları konularda ve kişilerde bulunmaktadır. Aynı zamanda detaylar, umutlarını beslemektedir. Tanrıların desteklerini bu konularda bulabilirler. Hizmet ettikleri alanlarda, sağlık konularında şanslı olabilirler.

Pandora Terazi burcunda

Bu kişiler evlendikleri kişilerden, ortaklık kurdukları insanlardan yana tanrıların desteğini hissedebilirler. Adalet konularında şanslı olabilirler. Tatlı dilleriyle de kendi şanslarını yaratabilirler.

Pandora Akrep burcunda

Miraslar, eşin kaynakları, ortakların kaynakları konularında şanslı olabilirler. Umut, manevi anlamda içlerinde her daim bulunmaktadır. Astroloji, mistik konulardan yana da şanslarını yaratabilmektedirler.

Pandora Yay burcunda

Yurt dışı, felsefe, din, yabancı dil, üniversite alanlarında şanslarını yakalayabilmektedirler. İyimserlikleri ile umutları her daim içlerinde yer almaktadır. Tanrıların ellerini, desteklerini her daim üstlerinde hissetmektedirler. Ayrıca aile büyüklerinden yana da şanslı olabilirler. Tanrılar, yardımlarını bu kişilere aile büyükleri ile gönderebilmektedir.

Pandora Oğlak burcunda

Bu kişiler kariyer, patronlar, devlet büyükleri yönünden şanslı olabilirler. Şanslarını ve umutlarını hırsları, çalışma azimleri ile besleyebilirler. Resmi işlerde, toplum önünde tanrıların desteğini bulabilirler.

Pandora Kova burcunda

Toplum için çalıştıklarında, grup içinde, kalabalıklar arasında, gelecekte, vizyonda şanslarını yakalayabilirler. Aynı zamanda hayal gücü, ileri görüşlülükleri ile de umutlarını yeşertebilirler.

Pandora Balık burcunda

Evrensel olarak şanslarını yakalayabilmektedirler. Bunun yanında yalnız kaldıklarında, kafalarını, iç seslerini dinledikçe tanrıların desteğini hissedebilirler. Yaptıkları gizli yardımlarla, hayal güçleriyle, hisleriyle umutlarını besleyebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.