Türkiye’nin Konuştuğu Eltiler Hakkında Skandal

  • 31 Mart 2021
  • 0
  • 84 Görüntüle
Türkiye'nin Konuştuğu Eltiler Hakkında Büyük Skandal

2 çocuk babası Mehmet Duman, 17 yıl önce evlendiği eşi Hamide Duman ve eltisinin 11 Mart günü kayıplara karışması üzerine canlı yayına çıkmıştı. Eşinin ‘yufkacı’ olarak bilinen Muammer Ay’a kaçtığını söyleyen Duman, şu açıklamayı yaptı: “Eşimin telefonunda Muammer Ay’ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini ifade etti. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte ‘pazara gidiyoruz’ diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi.”

Yaşanan olaydan sonra programda araştırılmaya başlanan olayda, Mehmet Duman’ın 17 yıllık eşi ve eltisinin gerçekten de Muammer Ay’a kaçtığı tespit edildi. Bugün ekrana gelen programda yaşanan bir gelişme ise herkes şok oldu. Telefonla yayına bağlanan ismini vermek istemeyen bir kadın, şu açıklamayı yaptı: “Sözde Hoca olan Muammer ortalıkta dolaşıp yuvaları yıkıyor.” Bu iddiaların ardına programda Muammer Ay’ın ‘sahte hoca’ olup olmadığı araştırılma konusu oldu.

Yayına bağlanan başka bir izleyici ise şu ifadelerle açıklamada bulundu: “Muammer Ay benim kayınvalidemi 3 kere dövdü. Benim de yuvamı yıktı. Eşimin orada çalışmasını istemiyordum. Eşim 8 – 9 ay orada çalıştı. Benim eşim saf biri. Birinin dediğine kanan biri. Boşanmama neden olan kişi Muammer Ay.” Önceki konuğun sözlerini destekleyici tavırda konuştu.

Birlikte kaçtığı eltisiyle geçtiğimiz gün kaldığı evden programa bağlanan Hamide Duran, şu açıklamayı yaptı: “Kocam baskı yapınca işten çıkmak zorunda kaldım. Ben telefon aldım faturasını ödemedi eşim. Maddi olarak bana yardımcı olmuyordu. Muammer Ay o zaman elin adamıydı. Beni bu işe sokarak Muammer Ay’la ilişki yaşama sebebim eşimdir.” Açıklamadan sonra herkes şaşkına döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir