Şeyma Subaşı, Türkiye'den Ayrılacağını Açıkladı

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı, Türkiye’de yaşamayı düşünmediğine dair açıklama gerçekleştirdi.

Şeyma Subaşı kendi adını taşıyan YouTube kanalında özel hayatına dair açıklamalar gerçekleştirdi.

Subaşı, yaklaşık 14 dakika süren videosunda, hayatıyla ilgili aldığı kararları hakkında açıklama gerçekleştirdi. Yeni bir şirket kurduğunu söyleyen Subaşı, bu şirkette saçlarından ayak tırnaklarına kadar kullandığı tüm ürünlerin yer alacağına dikkat çekti.

Ayrıca bu firmayla kendi kullandığı mum, çakra yağı, kremler, spor kıyafetleri gibi birçok ürünün de satışa sunulacağını belirten Subaşı, şirketinin ismini kurulduktan sonra açıklayacağına dair açıklama yaptı.

Bodrum’da aile tatili yaptıklarını belirten Subaşı, anne ve babasının sevgilisi Mohammed Elsaloussi’yi çok sevdiğini ve iyi anlaştıklarına dikkat çekti. ”İsteme oldu aslında. Mohammed Elsaloussi beni ailemden istedi” diyen Subaşı, Bodrum’da daha fazla yakınlaştıklarını belirtti.

Düğünü nerede yapacaklarını bilmediğini ifade eden Subaşı, şu ifadelere yer verdi: ”Bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak’ dedi.”

Bir ay sonra Miami’ye taşınacağını duyuran Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın İstanbul’da okuyacağını ve bu nedenle onu görmek için her ay Miami ve İstanbul arasında mekik dokuyacağına dikkat çekti. Subaşı, bu yıl Melisa’yı Miami’ye götüremeyeceğini ancak gelecek yıl götürebileceğini de sözlerine dahil etti.

Sevgilisi Mohammed Elsaloussi’nin gittikleri her ülkede ev almak istediğini belirten Subaşı, Türkiye’de yaşamayı düşünmediğine dair açıklama gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.