Müge Anlı’dan avukata yanıt geldi

  • 14 Eylül 2021
  • 0
  • 20 Görüntüle
Müge Anlı'dan Avukata Yanıt Geldi

Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında işlenen Şen kardeşler cinayetinde baş şüpheli olarak gösterilen bakıcı Emel Cengiz’in avukatı, Anlı için “Reyting için o konukları orada tutuyorsunuz” ifadesine yer verdi. Bu sözlere sinirlenen Anlı ise canlı yayında göz kırparak avukata “Bunu çok komik buluyorum. Sonuçlarına bakmanızı tavsiye ederim… Çok iç açıcı olmuyor” ifadeleriyle cevapladı.

ATV ekranının sevilen programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’te 8 Ekim 2020’de kesici aletlerle işkence görmesinin ardından hayatını kaybeden Hüseyin ve Mehmet Şen kardeşlerin cinayeti işlendi. Cinayette şüpheli olarak gösterilen evdeki bakıcı Emel Cengiz’in avukatı ise Müge Anlı’yı hedef alan açıklamalar gerçekleştirdi.

Emel Bakıcı’nı avukatı, “O konukları orada sadece reyting için tutuyorsunuz” ifadesine yer vererek müvekkilinin telefon bağlantısıyla canlı yayına çıkarılmasına tepki gösterdi. Avukat aynı zamanda müvekkilinin cinayetlerle herhangi bir ilgisinin olmadığına da değindi.

Avukatın açıklamalarına sinirlenen Müge Anlı ise dünkü canlı yayınında bu konu hakkında konuşma gerçekleştirdi.

Mimikleriyle dikkat çeken Anlı, şu açıklamada bulundu: “Bir kere önce reytingleri falan patlattığınızı söylemişsiniz. Yani gerçekten ben bunu çok komik buluyorum. Tabii ki siz de müvekkilinizi savunmakla yükümlüsünüz. Olayı çok kişiselleştirmek bence meslek erbaplarına yakışmaz. Derim ki müvekkilinize madem bu kadar güveniyorsunuz, neden canlı yayına çıkmasını desteklemiyorsunuz? Benim 15 yıldır devam eden programımın reytinglerini düşünene kadar, müvekkilinize deyin ki; ‘Hanımefendi duymadım diyorsunuz da, o zaman gelin ben sizi bir Kulak-Burun-Boğaz’a götüreyim… Bir duymaz raporu alalım!’ Valla bunu diyen birkaç kişi oldu… Sonuçlarına bakmanızı tavsiye ederim… Çok iç açıcı olmuyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir