Merkür Terazi Retrosu! Seni Nasıl Etkiliyor

27 Eylül 2021’de Merkür gezegeni Terazi burcunda gerilemeye başlıyor. Aslında gezegenler geri hareket etmiyor yalnızca hızları yavaşlıyor. Bu nedenle de geri gidiyormuş gibi görünüyor. Bu yavaşlamanın da yeryüzüne etkileri genelde aksama olarak vücut buluyor. Bu aksaklıklar ise herkese farklı etki ediyor. Hatta bazılarımız doğuştan Merkür retro konumuna sahip olduğu için hissetmiyor bile… Çünkü bağışıklık kazanılmış. Ancak yine de yeryüzüne ve kişilere etki ediyor. İşte bu 27 Eylül’deki Merkür’ün Terazi burcundaki gerilemesi ise yükselen burcunuza göre sizi nasıl etkiliyor bir bakalım. Unutmadan söyleyelim her harita kişiye özeldir, bu varsayımlar geneldir. Size etkisinin fazla olması için doğum haritanızdaki konumlarla etkileşiminin de yüksek olması gerekmektedir. Şimdi etkilerini inceleyelim:

Yükselen Koç burcu ya da Terazi burcu 7. evinizde ise

Eşler, ortaklıklar, imzalı iş yaptığınız insanlarla olan evinizde gerileyen Merkür, size bu konularda dikkat etmeniz gerektiğini söylüyor. Özellikle Mars da Terazi burcunda olacağı için bu alanlardan gelecek darbelere ekstra farkında olmalısınız. Bu insanlar kurduğunuz iletişimde kelimelerinizi daha da özenle seçmeniz gerekmektedir.

Yükselen Boğa burcu ya da Terazi burcu 6. evinizde ise

Rutin hayatınız, gündelik işleriniz, iş ortamınızda ve sağlığınızda aksaklıklarla baş başa kalabilirsiniz. Ayrıca Mars da Terazi burcunda olduğu için bu alanda kavgalar, gerilimler de meydana gelebilmektedir. Bu nedenle bu Merkür retrosunda özellikle bu alanlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yükselen İkizler burcu ya da Terazi burcu 5. evinizde ise

Aşk, flört, hobi, çocuklar alanında sizi etkileyecek olan bu Merkür retrosunda dikkat etmeniz gereken durumlar olarak karşınıza çıkıyor. Mars’ın da burada olması sizi kavgacı bir aşık yapabilir bu ara aman dikkat!

Yükselen Yengeç burcu ya da Terazi burcu 4. evinizde ise

Aile evinizde, annenizle olan ilişkinizde aksaklıklar veyahut gerilimler yaşamaya müsait bir zaman dilimine girdiğinizi gösteriyor. Bu nedenle; aile evinde ebeveynlerinizle özellikle annenizle kurduğunuz iletişimde daha özenli ve açık olmanız gerektiğinizi gökyüzü vurguluyor.

Yükselen Aslan burcu ya da Terazi burcu 3. evinizde ise

İletişim, yakın arkadaşlar, kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, eğitim evinizde gerçekleşecek Merkür retrosu size bu konularda sorunlar yaşama ihtimalini fısıldıyor. Özellikle söylemek istediklerinizle söyledikleriniz bir olmayabilir. Bu sebep ile kelimelerinizi seçerek konuşmanızı tavsiye ediyoruz.

Yükselen Başak ya da Terazi burcu 2. evinizde ise

Gelir-gider, maddi kaynaklar evinizde gerileyecek olan Merkür, bu alanda size aksaklıklar getirebilir. Harcamalarınızın hesabını yapamadığınız, gelecek paralarda gecikmeler yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi şimdiden güvenceye almanız iyi olacaktır.

Yükselen Terazi ya da Terazi burcu 1. evinizde ise

Benliğiniz, dünyaya yansıttığınız kimliğinizde, tavrınızda biraz aksaklıklar yaşadığınızı hissedebilirsiniz. Sanki siz, siz değilmişsiniz gibi gelebilir. Bu dönemde kesin ve net kararlar almaktan kaçınmanız gerekmektedir. Agresif tavırlar sergilemekten de uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.

Yükselen Akrep ya da Terazi burcu 12. evinizde ise

Bilinçaltınız, ruhunuz, sağlık konularında sıkıntılarla baş başa kalabilirsiniz. Bunun için kendinizi biraz dinlemeniz, anlamanız iyi olacaktır. Ruhunuza iyi gelecek konuları bu süreç boyunca aktifleştirmeniz, bu dönemi daha kolay atlatmanızı sağlayacaktır.

Yükselen Yay ya da Terazi burcu 11. evinizde ise

Gökyüzü; büyük gruplar, geniş çevre, teknolojik aletler, uçak seyahatleri, beklenmedik kazançlar konusunda aksaklıklar yaşayabileceğiniz bir dönem olarak size uyarı veriyor. Bu alanlarda işler beklediğiniz gibi gitmeyebilir, gecikebilir.

Yükselen Oğlak ya da Terazi burcu 10. evinizde ise

Bu dönemde kariyer konusunda aksaklıklar, sıkıntılar, gecikmeler meydana gelebilir. İş alanında bazı problemler baş gösterebilir. Bu süreçte sakin kalıp, ek gelirler bulmaya özen gösterebilirsiniz.

Yükselen Kova ya da Terazi burcu 9. evinizde ise

Bu süreçte yüksek öğrenim hayatında, yurt dışı, seyahat konularında zorluklarla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu alanlarda edeceğiniz sohbetlerde de dikkatli olmanız gerekmektedir.

Yükselen Balık ya da Terazi burcu 8. evinizde ise

Miraslar, eşin gelirleri, borçların ödenmesi konusunda bazı sıkıntılar meydana gelebilme potansiyeline sahip gözüküyor. Bu süreçte maddi olarak başkalarına bel bağlamamanız gerekmektedir. Aynı zamanda ameliyat, cerrahi işlemlerde de ekstra dikkat edip mümkünse ertelemeniz yararınıza olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.