Küçükçekmece'de Kan Donduran Vahşet Yaşandı: Annesini Öldürüp, Kafasını Tencerenin İçine Koydu

Küçükçekmece’de yaşayan Tuğçe Sayın, annesini bıçakla öldürdü, ardından kafasını satırla kesip tencerenin içine koydu.

İstanbul Küçükçekmece’de bulunan bir sitede kavga ihbarı alan polis olay yerine gittiğinde Medine Çakatay, polislere komşusu Sevilay Palabıyık’a ulaşamadığını belirtti.

Bunun üzerine polisler daireye çıkarak kapıyı çaldı. Kapıyı açan Tuğçe Sayın’a polisler, annesinin nerede sordu. Sayın ise annesinin evde olmadığını söyleyerek, ekledi: “Erkenden ‘kafamı dinleyeceğim’ diyerek dışarı çıktı. Halen de gelmedi. Nerede olduğunu bilmiyorum.” Polislerin eve girmesine de izin vermeyen Tuğçe Sayın, kısa bir süre sonra annesini öldürdüğünü söyledi.

Tuğçe Sayın, “Annemi öldürdüm. Kendisi banyoda” ifadesini kullandı. Olay yerine giren polis ekipleri Sevilay Palabıyık’ın sırtüstü yattığını ve kafasının olmadığını tespit etti. Bunun üzerine Tuğçe Sayın polislere, “Annemin kafası da mutfakta tencerenin içinde.” diyerek karşılık verdi.

İnceleme yapan polis, Sevilay Palabıyık’ın sol bacağındaki etlerinin de satırla kemiklere kadar çıkarılıp bir kovaya koyulduğunu gözlemledi.

Yaklaşık 4 yıl öncesine kadar acil tıp teknisyeni olarak çalıştığı öğrenilen Tuğçe Sayın, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri tarafından tutuklandı.

Sayın’ın şizofren tanısı nedeniyle tedavi gördüğü belirtildi. Sayın’ın annesinden evi kendi üzerine yapmasını istediği ve bu nedenle de tartıştıkları ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.