Kate Hudson, Knives Out 2 Kadrosunda Yer Alacak

  • 22 Mayıs 2021
  • 0
  • 118 Görüntüle
Kate Hudson, Knives Out 2 Kadrosunda Yer Alacak

Oscar adaylığı bulunan, Altı Küre Ödüllü Kate Hudson; Knives Out 2 filminin oyuncu kadrosuna katılan son isim olarak duyuruldu. İşte Yunanistan’da gerçekleşecek olan çekimler öncesi oyuncu kadrosuyla gündemde olan filmin bugüne kadar açıklanan yıldızları şu şekilde:

“Daniel Craig’in yıldızı olduğu Bıçaklar Çekildi’nin (Knives Out) devam filmi Knives Out 2’nin kadrosu şimdiden yıldızlar topluluğu oldu. Son zamanların en beğenilen dedektiflik filmleri arasındaki projeye Dave Bautista ve Edward Norton’ın ardından Janelle Monae de katılım sağladı.

Daniel Craig’in yıldızı olduğu filmin kadrosuna önce Guardians of The Galaxy’nin başarılı oyuncusu Dave Bautista’nın eklendiği bildirildi. My Spy, Stuber gibi aksiyon yapımlarının parlayan isimlerinden Dave Bautista’nın rolüyle ilgili bir açıklamada bulunulmadı. Rian Johnson’ın yönetmen koltuğuna oturduğu filmi kadrosuna katılan son isim ise Fight Club, American History X, Birdman gibi yapımların yıldız oyuncusu Edward Norton olarak kaydedildi.

Bautista gibi Norton’ın da nasıl bir rolle seyirci karşımıza çıkacağı şimdilik bildirilmedi. Modern bir Agatha Christie uyarlaması olarak seyirci karşısına çıkan Bıçaklar Çekildi, ünlü bir yazarın ölümünün ardındaki sırrı ortaya çıkarmaya çalışan bir dedektifin hikayesini konu edilmektedir.

Ünlü bir suç romanı yazarı olan Harlan Thrombey, 85. yaş gününde evinde ölü bir halde bulunur. Meraklı bir araştırmacı dedektif olan Benoit Blanc, gizli bir şekilde cinayet araştırmasında yer alıyor. Harlan Thrombey’nin ailesine soruşturma için başvurulur, ancak aile tam anlamıyla hiçbir işe yaramaz biridir. Blanc, tüm bu yüzeyde görünenlerin altını kazımak ve tüm yalanları ortaya çıkararak Thrombey’nin ölümünün ardındaki gerçeği bulmak için zorlu bir mücadeleye başlar.

Dedektif, araştırmasını ilerlettikçe, saklı kalan birçok gerçek gün yüzüne çıkar.

İlk filmin kadrosu şu şekilde olmuştu: “Marvel Sinematik Evreni’nin sevilen Kaptan Amerika’sı Chris Evans ve İngiliz ajanı James Bond rolünün beyaz perdedeki güncel temsilcisi olan Daniel Craig’in yanı sıra; Cadılar Bayramı filminde karşımıza çıkan Jamie Lee Curtis, Blade Runner 2049: Bıçak Sırtı ile yıldızı parlayan Kübalı aktris Ana de Armas, iki Oscar adaylığı bulunan Michael Shannon, Ölüm Defteri ve Kapan gibi filmlerin yanı sıra Atlanta dizisinden de tanıdığımız Lakeith Stanfield, Altın Küre ödüllü Don Johnson, son olarak Ayin filmindeki başarılı performansıyla adından söz ettiren Toni Collette, Oscar ve Altın Küre sahibi usta oyuncu Christopher Plummer, 13 Reasons Why dizisiyle yıldızı parlayan genç aktris Katherine Langford, Emmy adaylığı bulunan Riki Lindhome, Vice Principals’tan hatırladığımız Edi Patterson, Star Wars filmlerinde sesledirdiği Yoda karakteriyle tanınan usta aktör ve yönetmen Frank Oz ve Atypical dizisinden Raul Castillo yer aldı. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir