İki Arkadaşın Tartışması Kanlı Bitti

Antalya ilinin Kepez ilçesi Akdeniz Sanayi Sitesi yakınında bulunan balık çiftliğindeki ormanlık alanda, akşam saatlerinde kan donduran bir olay meydana geldi. İddiaya göre önce konuşmak için buluşan iki arkadaş, bir süre sonra tartışma yaşandı. Alevlenen tartışma sonunda Hasan A. (27),Murat K.’nın (27) tüfeğinden çıkan saçmalarla yara aldı.

İHA’da yer alan habere göre yürüyerek Akdeniz Sanayi Sitesi’nde bulunan diğer arkadaşlarının yanına gelen Hasan A.’nın arkadaşlarının ihbarı üzerine olay yerine 112 acil sağlık ekipleri polis gönderildi. Hasan A., olay yerinde yapılan ilk müdahalesinin ardından Antalya Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırılırken polis olayla ilgili inceleme gerçekleştirdi. Hasan A.’nın hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

Hasan A.’nın arkadaşı Hüseyin Altıntaş, şu açıklamada bulundu: “İkisi arkadaş. Aralarında bir soğukluk olmuş sen niye yan bakıyorsun gel bir gidelim hayırdır demiş ve böylece ormana gitmişler. Aralarındaki tartışma büyümüş arkadaş arkadaşa tüfekle ateş etmiş. Yaklaşık 1 km mesafeden yürüyerek yanımıza geldi. Kafasında ve göğsünde saçmalar vardı.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.