Galatasaray’da Maç Hazırlıkları Sürüyor

  • 1 Nisan 2021
  • 0
  • 50 Görüntüle
Galatasaray'da Hatayspor Maçının Hazırlıkları Devam Ettiriyor

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde teknik direktör Fatih Terim yönetimindeki antrenman ısınma hareketleriylebaşlatıldı. Daha sonra gruplar halinde dar alanda 5’e 2 pas oyunu oynayan sarı-kırmızılılar, devam eden bölümde pas çalışmaları üzerinde yoğunlaşıldı. Futbolcular son bölümde ise orta sonuçlandırma çalışmaları yapıldı. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından sonlandırıldı.

Milli takım kamplarından döndükten sonra yapılan Covid-19 testleri negatif çıkan Henry Onyekuru ve Peter Etebo, ilk bölümde takımla birlikte çalıştıktan sonra yenilenme çalışması yaparken; Ryan Donk, Martin Linnes, Ryan Babel ve Sofiane Feghouli ise takımla çalıştı. Portekiz 21 Yaş Altı Milli Takımı’ndan henüz dönmeyen Gedson Fernandes’in ise gece İstanbul’a geldikten sonra yarın takıma katılacağı ifade edildi. Galatasaray’da sakatlığı bulunan Kerem Aktürkoğlu’nun da tedavisi sürdürüldü.

Ayrıca, sarı-kırmızılılarda milli takım kampında ve kamp sonrası yapılan Covid-19 testi pozitif sonuçlanan iki oyuncunun ise izolasyon, tedavi ve takip programının sürdüğü ifade edildi.

Galatasaray, Hatayspor maçının hazırlıklarını yarın yapacağı antrenmanla bitirecek ve saat 16.00’da özel uçakla Hatay’a hareket ederek müsabaka öncesinde kampa başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir