Evini Değiştirdi Ama Hırsızdan Kurtulamadı

  • 2 Nisan 2021
  • 0
  • 37 Görüntüle
Evini Değiştirdi Ama Hırsızdan Kurtulamadı

Samsun ilinin İlkadım ilçesi Anadolu Mahallesi’nde oturan Fatih Kavaklı’nın 1993 model otomobili, son bir yıl içerisinde evinin önünden birçok kez çalınma girişimiyle karşılaştı. Bunun üzerine Kavaklı, yaklaşık 10 kilometre mesafedeki başka bir adrese taşındı. Ancak, hırsızlar yeni adresinde de bulduğu Kavaklı’nın otomobilini dün geçe yine çalmaya çalıştı. Durumu fark edip dışarı çıkan Kavaklı, kaçan hırsızları kovaladı fakat yakalayamadı.

İhbar üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri, araçta parmak izi çalışması gerçekleştirdi. Şikayetçi olan Fatih Kavaklı, aynı kişiler olduğunu tahmin ettiği şüphelilerin yakalanmasını istedi.

Yaşadığı duruma anlam veremediğini belirten Fatih Kavaklı, şu açıklamayı yaptı: “Eski oturduğum mahallede de aracımı çalmak istediler. Evimi değiştirdim, buraya geldim. Burada da aynı şeyi yaşadım. Camları açıyorlar, aracıma girip yerini değiştiriyorlar. Buraya aldık arabayı. Burada da aynısını yapmışlar. Her gün arabayı almaya çalışıyorlar. Her gün 4-5 defa çalmak için girişimde bulundular. Gece saatlerinde, akşam veya sabah sürekli aracımın kilitleriyle oynuyorlar. Artık bu olaylardan bıktım. Konuyla ilgili şikâyetçi oldum. Polis arkadaşlar inceleme yapıyorlar.”

Polis, şüphelilerin yakalanması için çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir