Eski Sevgilisini Marketin Ortasında Dövdü, Boğazına Bıçak Dayadı

Yozgat ilinde 11 Mayıs’ta öğle saatlerinde Karatepe Mahallesi’nde bulunan akaryakıt istasyonun marketinde Şevket Türksoy, alışveriş yapmak için geldiği akaryakıt istasyonun marketinde eski sevgilisi Aysel D. ile karşılaştı. İkili arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma meydana geldi.

Tartışma sırasında Şevket Türksoy, Aysel D.’ye tekme tokat saldırıda bulundu. Bu sırada olay yerinden geçen polis ekipleri, müdahale ederek Şevket Türksoy’u tutukladı. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Şevket Türksoy, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Ayrıca, şiddet olayı marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, Şevket Türksoy’un darp ederek yere düşürdüğü Aysel D.’ye tekme tokat saldırdığı, belinden çıkardığı bıçağı kadının boğazına dayadığı anlar da vardı.

Aysel D’nin yaklaşık 2 dakika boyunca Şevket Türksoy’ın şiddetine maruz kaldığı, market görevlileri ile müşterilerin ise olaya müdahale etmedikleri görüldü. Sosyal medyada paylaşılan görüntü, #kadirseker hashtagi ile büyük tepki çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.