Eşini Öldürdükten Sonra İntihar Etti

  • 16 Mart 2021
  • 0
  • 68 Görüntüle

Olay, sabaha karşı Düzce ilinin Akçakoca ilçesi Osmaniye Mahallesi Tevfik İleri Caddesi’ndeki bir apartmanda yaşandı. Boşanma aşamasında oldukları iddia edilen Metin Aygün ile eşi Mediha Aygün arasında bilinmeyen bir sebeple tartışma meydana geldi. Tartışma sırasında cinnet getirdiği öne sürülen Metin Aygün, mutfaktan aldığı bıçakla eşinin boğazını kesti. Mediha Aygün kanlar içinde yere yığılırken, Metin Aygün bu kez aynı bıçağı kendi boğazına batırdı.

Bu sırada gürültüye uyanan çiftin 3 çocuğundan en büyüğü, evin kapısını açarak yardım çığlığını duyurmaya çalıştı. Seslere uyanan komşuları eve geldi. İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri gönderildi. Gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde, Aygün çiftinin yaşamını yitirdiği tespit edildi.

Mediha ve Metin Aygün’ün cenazeleri, yapılan incelemelerin ardından otopsi için Akçakoca Devlet Hastanesi’nin morguna sevk edildi. Çiftin 16, 8 ve 6 yaşlarındaki 3 çocuğu da Düzce Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekipleri tarafından koruma altına alındığı açıklandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir