Boğaç Aksoy'dan Son Mücadele Mesajı

‘Arka Sokaklar’ dizisinde canlandırdığı ‘Volkan Komiser’ karakteriyle tanınan Boğaç Aksoy, bir süredir lenf kanseriyle mücadele ediyor. Sağlık durumu merak edilen Aksoy, 21 gün hastanede yatacağına dikkat çekti.

Oyuncu Boğaç Aksoy lenfoma kanseri tedavisi sürüyor. Kemoterapi alan ve saçları dökülen Aksoy, moralini yüksek tutuyor. Sağlık durumu hakkında sık sık sevenlerine bilgi veren Aksoy, tedavide son aşamaya geçildiği hakkında açıklama gerçekleştirdi. 21 gün hastanede yatacağını söyleyen yakışıklı oyuncu son durumu hakkında bilgi verdi. Instagram sayfasından bir video yayınlayan Aksoy şu ifadelere yer verdi:

“Ekim ayında son mücadelemiz başlıyor. Sevgili dostlarım ‘beni iyileştirdin anne’ dediğimde bu doğruydu… İlk günden bugüne harika yol kat ettik %95 oranında pet temiz çıktı. Ancak T hücreli non hodgkin olduğum için şimdi son kez hücre tedavisi ve maximum dozda kemoterapi alacakmışım benim için de sürpriz oldu. 21 gün hastanede ailem ile son kez mücadelemiz olacak. Allah’ın izniyle bir daha tekrarlamamak üzere bu hastalıktan kurtulmak istiyorum. Dualarını eksik etmeyin. Sevgiler saygılar herkese…”

Yakışıklı oyuncu Boğaç Aksoy da Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Burak Özçivit gibi Best Model Of Turkey yarışmasıyla kendini tanıttı. 2012 yılında Berk Atan’ın birinci olduğu yarışmada Aksoy üçüncülük derecesini kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.