Astrolojide Part Of Fortune Burçlarda

Astroloji her anlamda elimizde bir fener gibi onu yakmamızı bekliyor. Buna şanslı olacağımız konuları görmek de dahildir. İnsanlar, hayatlarında hep şanslı oldukları belli başlı konular olduklarını söylemektedirler. İşte astroloji bunu size net biçimde direkt olarak söylemektedir. Vakitten ve zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Bu şans noktasını astrolojik harita çıkaran sitelerde part of fortune, pars fortuna ismi ile bulabilir ve haritanızda hangi burçta olduğunu görebilirsiniz. Ancak unutulmamalıdır ki her harita bir bütündür ve hangi evde bulunduğu konum da önem arz etmektedir. Evdeki anlamlarını görmek için buraya bakabilirsiniz. Burçlardaki anlamları, şansınızın yüzünüze güleceği konumlar da şu şekildedir:

Part of Fortune Koç burcu

Şans noktası Koç burcunda olan kişilerin şansı da kendisidir. Onlar girdikleri her işte, ellerini attıkları her olayda başarıyı beraberinde getirme yeteneğine sahiptiler. Şans noktası Koç olan insanlar, atacakları hiçbir yeni adımdan korkmamalıdırlar. Çünkü onlar, giriştikleri her işte evren tarafından destekleneceklerdir.

Şans noktası Boğa burcu

Boğa burcundaki şans noktası kişiyi genelde elle tutulur işlerde desteklemektedir. Bu da onları para tutma, maddi olarak ilerleme konusunda şanslı kılmaktadır. Şans noktası Boğa burcunda olan kişiler; finans, ekonomi gibi konularda rahatlıkla başarılı olabileceklerdir.

Pars Fortuna İkizler burcu

İletişim burcu olan İkizlerdeki şans noktası, kişiye iletişim benzeri konularda kolaylıkla başarı getirecektir. Ayrıca bilgi, eğitim gibi konuların yanında kardeş, kuzen ve yakın arkadaşları temsil eden İkizler burcu, kişiye bu alanlarda da şans kapılarını aralayacaktır.

Part of Fortune Yengeç burcu

Kendi evinde, ailesinde, kendini ait hissettiği yerde şansı açılmaktadır. Bağ kurduğu, yakınlık duyduğu, sevgisini gösterebildiği, sahiplendiği, beslediği kişiler tarafından şansı yakalayabilmektedir. Bulunduğu ortamda yuvasında gibi hissettiği noktada başarıyı rahatça yakalayabilecektir.

Şans noktası Aslan burcu

Kendini gösterebildiği anda şans onu bulacaktır. Fark edilmesi, dramatikliği ile şans kapısını kendisi için rahatça açabilecektir. Böylece başarıyı da yakalama şansı bulacaktır.

Pars Fortuna Başak burcu

Yaptığı işlerde detaycı, mükemmeliyetçi oldukça şans onunla beraber olacaktır. Konuların ayrıntılarına dikkat ettikçe başarılı olması o kadar artacaktır. Teori ve pratiği aslına sadık olarak birleştirdiği müddetçe şansı artacaktır.

Part of Fortune Terazi burcu

Adaletli olduğu müddetçe, empati kurabildiği sürece ve eşlerinden şans geleceğini göstermektedir. İçindeki ve dışındaki evrenle dengeyi kurabildiği anda evren de ona şans getirecektir.

Şans noktası Akrep burcu

Derinleştiği, incelediği her konuda şans kapısını çalmaya hazır olacaktır. Aynı zamanda okült, mistik konularda da şansı yakalayabilecektir. Bunun yanında kişi cinsel anlamda da şanslı olabilme potansiyeli gösterebilmektedir.

Pars Fortuna Yay burcu

Kişi şansı, entelektüel alanlarda yakalayabilme potansiyeline sahiptir. Bunun yanında yurt dışında yahut doğduğu topraklardan uzakta yapacağı işlerde de şansı yüksektir. İnandığı dini yahut entelektüel konularda uzmanlaşarak şansını yakalayabilir.

Part of Fortune Oğlak burcu

Çalışarak, azimli olduğu her konuda neredeyse kendi şansını kendi yaratır. Özellikle kariyer anlamında bir kere önü açıldıysa gerisi çorap söküğü gibi gelebilme potansiyeline sahiptir. Düzenli, kararlı ve gözü kara olduğunda bu kişilerin şansı açılacaktır.

Şans noktası Kova burcu

Toplum yararına yapacakları her işte evren onları destekleyecektir. Bunun için kararlı ve güruhlar içinde çalışmayı göze alabilmeleri gerekmektedir. Grup halinde çalıştıkları ve yenilikçi oldukları zaman şans peşlerinde, yanlarında her yerlerinde olacaktır.

Part of Fortune Balık burcu

Evrensel enerjiyi temsil eden Balık burcu şans noktasında konumlandığında affetme, merhamet etme konularında ne denli aktif olabilirse o denli şansı açık olacaktır. Bunun yanında şifa dağıttıkça iyileşecek ve başarıyı yakalayabilecektir. Ayrıca elindekiyle, görünenle yetinmeyip hep daha fazlasını isteyerek harekete geçtikçe de şans, evren yanlarında olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.