1 Çocuk Annesi Aysel, Kavgayı Ayırmak İsterken Hayatını Kaybetti

Olay, dün saat 22.00 sularında Kastamonu ilinin Çatalzeytin ilçesine bağlı olan Çepni köyü Sifan Mahallesi’nde meydana geldi. Husumetli olan Oktay ile Emre Atalay kardeşler arasında köy meydanında çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Kavga sırasında Emre Atalay, yanında getirdiği av tüfeği ile ağabeyinin üzerine geldi. Çıkan arbedede tüfek ateş aldı, saçmalarla Aysel Atalay yara aldı. Genç kadın ambulansla önce Çatalzeytin Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Buradaki ilk müdahalesinin ardından Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderilen Aysel Atalay, yolda yaşamını yitirdi. Olayın ardından Oktay Atalay ile kardeşi Emre Atalay tutuklandı.

Kavgaya ilişkin yeni detaylar da gün yüzüne çıktı. Aysel Atalay’ın kavga eden eşi ile kayınbiraderinin arasına girdiği, silahın kazara ateş alması sonucu vurulduğu ifade edildi.

Aysel Atalay’ın cenazesi yapılan otopsinin ardından ailesine verildi. Genç kadının cenazesinin anne ve babasının isteği üzerine yarın İstanbul’da toprağa verileceği bildirildi.

Bu arada Atalay kardeşler, jandarmada ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.